BRN MİMARLIK

  • Sosyal Hesaplar:

Genel Bakış

  • Sektör İç Mimarlık
  • Aktif İlanlar 0

Firma Hakkında

MİMARİ PROJELER

BRN Mimarlık, rahatlatıcı ve tanıdık ile maceracı ve yeni arasında bir ilham ilişkisi olduğunu düşünmektedir.

Her projenin mimarlık, peyzaj ve fonksiyonellik arasında sınırları zenginleştirme ve genişletme fırsatı olarak görüyoruz. Tasarımlarımızda kalıcı bir ilk izlenim çok daha fazlasını ifade eder: ikonik tasarımlardan en küçük ayrıntılara kadar her öğe, eşsiz ve birleştirici bir hikâye anlatmak için hazırlanmıştır.

Deneyimlerimiz başarılı projelerin bir işbirliği yaklaşımı sonucu olduğunu göstermiştir. Biz ortak bir vizyon oluşturmak için kolektif amaçların belirlenmesi ile başladık. Bu vizyon perspektifinden, müşterilerimize unutulmaz ve anlamlı bir deneyim sunmak için, bilgi ve tecrübelerimizi geliştiriyoruz.

PLANLAMA

BRN Mimarlık planlamadaki uzmanlığındaki derinlemesine analiz ve karar verme yolu ile hem kentsel hem de kırsal alanlarda stratejik geliştirme yöntemi sağlar. Plancılar; arazi kullanımları, sınıflandırma, drenaj, imar, dolaşım, erişim, site düzeni, güvenlik ve diğer faktörler de dâhil olmak üzere tüm hususları dikkate alırlar. BRN Mimarlık en kapsamlı çözümlemeleri sağlamak amacıyla mali sorumluluk, çevresel yönetim, bağlantı ve toplum yararları kanıtlanmış bir yaklaşım formülüyle çeşitli planlama projeleri üzerinde çalıştı.

KENTSEL TASARIM

Kentsel Tasarım, Kentsel ve kamusal alanların görünümünü ve işlevselliğini hem düzenlemek hem de şekillendirmek için, yerde eşsiz, ekonomik, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına yanıt verirken kentsel planlama ve peyzaj mimarlığını uyumlu bir şekilde üretir. Kentsel planlama, ekonomik ve sosyal konular da dâhil olmak üzere kentsel gelişim için gerekli olan politika ve stratejik programlar hakkında daha fazla odaklanırken, kentsel tasarım, bir şehir veya kentin fiziksel formu üzerinde duruyor.

Kentsel tasarım, kentsel planlama sürecinden kaynaklanır ve geliştirilen kentsel planlama programı çerçevesinde belirli fiziksel yapılandırmaları estetik kararlar ile giderir. Bu tasarım çabalarının kamusal alanlarda, açık yapıları, ulaşım sistemleri ve özelliklerini düzenleme ve tasarım kapsamaktadır. Toplu olarak, bir kentsel çevre için form, şekil ve karakter vererek-ister bir streetscape, mahalle veya ilçe-bir kentsel ortamda uygulanabilir bir çerçeve içerisinde tüm unsurların organizasyonu ile fonksiyonel ve çekici tanımlar oluşturur. Kentsel tasarım, insanları ve yerleri, hareketlerinin kolaylaştırılması ve yer oluşturma kökleri, çevresel yönetim, ekonomik büyüme, kültürel karakter ve kapsamlı bir çözümün parçası olarak sosyal eşitlik için muhasebe edilmektedir.

İÇ MİMARİ POJELER

BRN Mimarlık; yaratıcılık, üretkenlik ve yenilikçilik yeteneklerini kullanarak iç mekanlar tasarlar.

Eşsizlik (unique) vaat eden, şık tasarım yaklaşımı ve kaliteli detayların birleşimi hedeftir.

BRN Tasarım ekibi, ön proje aşamasından itibaren Müşteri taleplerini ciddiyetle ele alarak yüksek seviyede efektif dizayn sonuçları elde etmeye uğraşır.

BRN Mimarlık’ın kurucusu Baran Uyan; geçtiğimiz 12 yıl boyunca ekibine, tüm işlerinde drama ve eğlence ile birleştirilmiş estetik duyguların elde edilmesine çalışılmasını felsefe olarak benimsetmeye çalışmıştır. Baran Uyan için iç mimari; teatral bir bakış açısıyla, hayatta bir an’ın sahnesinin bulunduğu mekânın pantomimidir.

ÜRÜN TASARIMI

BRN geniş mühendislik ve üretim bilgisini, teknolojik bakışı ile birleştirerek tasarımlarını yapar. BRN konsept üretimlerini hızla üretime alır ve maliyet etkin ve yüksek üretilebilir çözümleri ile sonuçlandırır.